Banská Bystrica | na troskách

Naša najnovšia kaviareň a zároveň vlajková loď.

V tomto Kafehause môžete ochutnať najčerstvejšie kávy, nezriedka upražené v tej istý deň. Posedíte si v príjemnom prostredí, v tesnej blízkosti Európy a historického centra Banskej Bystrice.

Okrem kávy Barzzuz tu môžete ochunať pravé belgické plantážne čokolády značiek Callebaut a Barry, čokoládový krém Monbana, či širokú paletu exkluzívnych čajov Teahose Exclusive.

Pre priaznivcov kvalitných vín ponúkame slovenské vína značky Chowaniec Krajčírovič, ktoré majú skvelý pomer cena/výkon. 

Mysleli sme aj na Vaše mlsné jazýčky, a preto ku káve ponúkame aj klasické, takmer domáce štrúdle a nepečené raw zákusky, ktoré sa stali mimoriadne obľúbené.

V tomto KafeHause sme prvýkrát nasadili čapované pivo. Vychutnať si môžete sortiment bystrického piva Urpín a remeselné špeciály od pivovaru Kaltenecker. U nás môžete ochutnať nielen tradičný ležiak, ala aj pivo typu IPA či porter.

kavyBARZZUZ - Pražiareň kávy | čerstvá káva

Pražíme vlastnú kávu. Filozofiou spoločnosti BARZZUZ s.r.o. je dodávať zákazníkom najkvalitnejšiu a hlavne čerstvú kávu.

Čerstvá káva je základným faktorom pre prípravu skutočne dobrej šálky kávy. Naša spoločnosť je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta. Dovážame len najvyššie triedy v zmysle klasifikácii jednotlivých vývozcov zelených káv (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty alebo gourmet coffee.

www.barzzuz.sk

Virtuálna prehliadka

Kontakt | Pražiaren kávy

Barzuz-logo

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
mapa

+421 911 953 230

+421 48 416 34 46
info@kafe.sk

Kontakt | Kaviarne Kafehaus

 kafehauslogo

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika
mapa

+421 911 953 230

+421 48 416 34 46
info@kafe.sk

Napíšte nám